top of page

About Us

Esame konstrukcinio plieno ir lakštinio metalo gaminių įmonė. Turėdami daugiau nei 10 metų inžinerijos patirtį, galime pasiūlyti efektyvius sprendimus, naudingus Jūsų verslui ir namams.

MŪSŲ TEIKIAMOS PASLAUGOS

- Gaminame produkciją iš lakštinio metalo; - Specializuojamės konstrukcinių plieno gaminių gamyboje;

- Teikiame profesionalius inžinerinius ir projektinius sprendimus;

- Virinimas;

- Metalo apdirbimas;

- Valcavimas iki 3mm storio skardos lapų;

- Valcavimas į kūgį;

- Mažo diametro gaminių valcavimas;

- Projektavimas

NESTANDARTINIAI SPRENDIMAI

Aukšta įmonės komandos kompetencija inžinerijos srityje ir šiuolaikiški įrengimai, suteikia sąlygas klientams siūlyti nestandartinius sprendimus. Galimi išpildyti įvairius konstrukcinius projektus, pagaminti tiek erdvinius, tiek plokštuminius metalo gaminius, atitinkančius visus ES normatyvus.

PROFESIONALI KOMANDA

Įmonėje dirba metalo apdirbimo ir gamybinės inžinerijos specialistai, klientams galintys pasiūlyti ir pagaminti, ne tik kokybiškus, bet ir itin efektyvias metalo ir plieno konstrukcijas.

Siekdami maksimaliai išpildyti klientų lūkesčius, UAB „Tinpro" komanda atsakingai įsigilina į kliento poreikius bei būsimo produkto specifikaciją. Pasirūpiname viskuo: nuo konstrukcijos projekto sukūrimo, iki idėjos realizavimo.

OPERATYVUMAS

- Projektus visada atliekame sutartu laiku, tad klientai gali racionaliai planuotis savo verslo procesus.

- Esame įsikūrę erdviose gamybinėse patalpose, o tai leidžia mums nepertraukiamai vykdyti produkcijos gamybą ir visuomet greitai reaguoti į kliento poreikius ir per optimaliai trumpiausią laiką įvykdyti užsakymus.

TIN en2.png
bottom of page